Gallus logo
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych
40-594 Katowice, ul. Gallusa 12, tel. 32/ 20 79 201/211, fax 32/ 20 79 213
 • Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na najwyższym poziomie pozwoliło nam na wykształcenie ponad 22000 absolwentów. Przyszłościowe kierunki, uznana kadra  akademicka, własna, rozbudowana baza obiektów dydaktycznych to nasze największe atuty.

 • Zarządzanie Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Filologie: angielska germańska

  Solidny fundament edukacyjny gwarantuje dynamiczną i ciekawą ścieżkę kariery zawodowej. Kierunki studiów I stopnia silnie wkomponowują się w oczekiwania współczesnego rynku pracy.  

 • Uzupełnienie wiedzy poprzez kontynuację nauki na studiach II-go stopnia pozwala naszym Absolwentom na profesjonalne poruszanie się w sferze zawodowej związanej z tematyką oferowanych przez WSZMiJO kierunków i specjalności: Zarządzanie Filologia angielska Filologia germańska

 • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wachlarz studiów podyplomowych, których programy ściśle uzupełniają zdobytą dotychczas wiedzę i doświadczenie.

 • Od wielu lat Uczelnia prowadzi działalność mającą na celu zapewnienie rozwoju naukowego kadry pracowniczej i studentów organizując i uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz stwarzając możliwość publikacji w krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowych.

 • Studenckie praktyki zawodowe stanowią integralną część procesu kształcenia, pozwalając na praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach i rozwijanie umiejętności jej wykorzystania w czasie realnej pracy jeszcze przed ukończeniem nauki. Sekcja Praktyk Uczelni oferuje atrakcyjne formy odbywania praktyk studenckich.

 • Akademickie Biuro Karier to miejsce, gdzie nauczysz się jak pozyskaną wiedzę i praktyczne umiejętności wykorzystać na rynku pracy. Doradztwo zawodowe, zajęcia z psychologiem oraz uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, warsztatach i kursach podnoszą wartość absolwenta na rynku pracy i zwiększają szanse na jej znalezienie.

 • Studenci WSZMiJO niezależnie od trybu studiów mogą ubiegać się o świadczenia materialne w postaci stypendiów: socjalnych, na wyżywienie, mieszkaniowych, za wyniki w nauce i sporcie, oraz stypendiów specjalnych dla osób niepełnosprawnych.

 • Fotoreportaże i relacje z życia Uczelni. Przedstawiamy materiały dokumentujące konferencje, inauguracje, życie studenckie i inne ważne wydarzenia z udziałem naszej kadry, studentów, absolwentów i przyjaciół.

 • Najważniejsze numery telefonów i adresy skrzynek pocztowych oraz mapa dojazdu. Wszystko po to, by łatwiej było do nas dotrzeć. Zapraszamy!

 • Obsługa komputera - to takie proste jest bezpłatnym szkoleniem z zakresu obsługi środowiska komputerowego składającym się z 7 modułów. Każdy z nich przybliży tematykę związaną z innymi zagadnieniami.

 • Gama kursów i szkoleń jakie przygotowaliśmy dla osób szukających nowych sposobów poszerzania wiedzy daje możliwość kreacji własnego planu edukacyjnego. Różnorodna tematyka zajęć pozwala na intensywne poznawanie nowych dziedzin nauki.

Dom Studencki

Dom Studenta WSZMiJO zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Ondraszka 12.

Dostępność komunikacyjna stanowi jeden z Naszych największych atutów. W odległości 70 metrów znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.
W pobliżu znajduje się również peron kolejowy, a główny Dworzec PKP oddalony jest zaledwie o 2 kilometry. Dzięki dogodnej lokalizacji dojazd do ścisłego centrum miasta obfitującego w rozrywki zajmuje około 5 minut.

Gościom oferujemy 132 miejsca noclegowe o różnym standardzie i wielkości w tym:

 • 6 pokoi jednoosobowych
 • 60 pokoi dwuosobowych
 • 2 pokoje typu studio (dwa oddzielne pokoje ze wspólnym przedpokojem)

 

 

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z kabiną prysznicową oraz telefon stacjonarny i dostęp do Internetu.
Część pokoi posiada aneks kuchenny z lodówką i kuchenką, czajnikiem elektrycznym i telewizor. Na każdym piętrze znajduje się duża, ogólnodostępna, wyposażona kuchnia. Ponadto Dom Studenta udostępnia gościom salę bilardową, salę do gry w ping-ponga, świetlicę i grill.

Przy obiekcie jest monitorowany parking z elektrycznie sterowaną bramą.

Pokoje udostępniane są w zależności od indywidualnych potrzeb. Zarówno dla studentów WSZMiJO jak i innych uczelni. Istnieje możliwość zakwaterowania na jedną dobę, weekend, a nawet cały rok.


<<< wniosek

który, można złożyć w:

 

 


Kontakt:

telefon 32 3595813
w celu odwołania rezerwacji: 32 3595803 (24h)

mail: nieruchomosci@gallus.pl

 


Wyświetl większą mapę


 
Logo1Logo11Logo12Logo13Logo14Logo2Logo3Logo4Logo5Logo6Logo7Logo8Logo9Logo10Logo15Logo16Logo17Logo18Logo19Logo20Logo21Logo22Logo23Logo24Logo25
Zapisy na studia
Strefa studenta
Wirtualny Dziekanat
E-learning
Klub Absolwenta WSZMiJO