Gallus logo
Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych
40-594 Katowice, ul. Gallusa 12, tel. 32/ 20 79 201/211, fax 32/ 20 79 213
 • Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na najwyższym poziomie pozwoliło nam na wykształcenie ponad 22000 absolwentów. Przyszłościowe kierunki, uznana kadra  akademicka, własna, rozbudowana baza obiektów dydaktycznych to nasze największe atuty.

 • Zarządzanie Bezpieczeństwo Wewnętrzne i Filologie: angielska germańska

  Solidny fundament edukacyjny gwarantuje dynamiczną i ciekawą ścieżkę kariery zawodowej. Kierunki studiów I stopnia silnie wkomponowują się w oczekiwania współczesnego rynku pracy.  

 • Uzupełnienie wiedzy poprzez kontynuację nauki na studiach II-go stopnia pozwala naszym Absolwentom na profesjonalne poruszanie się w sferze zawodowej związanej z tematyką oferowanych przez WSZMiJO kierunków i specjalności: Zarządzanie Filologia angielska Filologia germańska

 • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy szeroki wachlarz studiów podyplomowych, których programy ściśle uzupełniają zdobytą dotychczas wiedzę i doświadczenie.

 • Od wielu lat Uczelnia prowadzi działalność mającą na celu zapewnienie rozwoju naukowego kadry pracowniczej i studentów organizując i uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz stwarzając możliwość publikacji w krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowych.

 • Gama kursów i szkoleń jakie przygotowaliśmy dla osób szukających nowych sposobów poszerzania wiedzy daje możliwość kreacji własnego planu edukacyjnego. Różnorodna tematyka zajęć pozwala na intensywne poznawanie nowych dziedzin nauki.

 • Studenckie praktyki zawodowe stanowią integralną część procesu kształcenia, pozwalając na praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach i rozwijanie umiejętności jej wykorzystania w czasie realnej pracy jeszcze przed ukończeniem nauki. Sekcja Praktyk Uczelni oferuje atrakcyjne formy odbywania praktyk studenckich.

 • Akademickie Biuro Karier to miejsce, gdzie nauczysz się jak pozyskaną wiedzę i praktyczne umiejętności wykorzystać na rynku pracy. Doradztwo zawodowe, zajęcia z psychologiem oraz uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach, warsztatach i kursach podnoszą wartość absolwenta na rynku pracy i zwiększają szanse na jej znalezienie.

 • Studenci WSZMiJO niezależnie od trybu studiów mogą ubiegać się o świadczenia materialne w postaci stypendiów: socjalnych, na wyżywienie, mieszkaniowych, za wyniki w nauce i sporcie, oraz stypendiów specjalnych dla osób niepełnosprawnych.

 • Fotoreportaże i relacje z życia Uczelni. Przedstawiamy materiały dokumentujące konferencje, inauguracje, życie studenckie i inne ważne wydarzenia z udziałem naszej kadry, studentów, absolwentów i przyjaciół.

 • Najważniejsze numery telefonów i adresy skrzynek pocztowych oraz mapa dojazdu. Wszystko po to, by łatwiej było do nas dotrzeć. Zapraszamy!

 • Obsługa komputera - to takie proste jest bezpłatnym szkoleniem z zakresu obsługi środowiska komputerowego składającym się z 7 modułów. Każdy z nich przybliży tematykę związaną z innymi zagadnieniami.

Dom Studencki

Dom Studenta WSZMiJO zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Ondraszka 12.

Dostępność komunikacyjna stanowi jeden z Naszych największych atutów. W odległości 70 metrów znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.
W pobliżu znajduje się również peron kolejowy, a główny Dworzec PKP oddalony jest zaledwie o 2 kilometry. Dzięki dogodnej lokalizacji dojazd do ścisłego centrum miasta obfitującego w rozrywki zajmuje około 5 minut.

Gościom oferujemy 132 miejsca noclegowe o różnym standardzie i wielkości w tym:

 • 6 pokoi jednoosobowych
 • 60 pokoi dwuosobowych
 • 2 pokoje typu studio (dwa oddzielne pokoje ze wspólnym przedpokojem)

 

 

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z kabiną prysznicową oraz telefon stacjonarny i dostęp do Internetu.
Część pokoi posiada aneks kuchenny z lodówką i kuchenką, czajnikiem elektrycznym i telewizor. Na każdym piętrze znajduje się duża, ogólnodostępna, wyposażona kuchnia. Ponadto Dom Studenta udostępnia gościom salę bilardową, salę do gry w ping-ponga, świetlicę i grill.

Przy obiekcie jest monitorowany parking z elektrycznie sterowaną bramą.

Pokoje udostępniane są w zależności od indywidualnych potrzeb. Zarówno dla studentów WSZMiJO jak i innych uczelni. Istnieje możliwość zakwaterowania na jedną dobę, weekend, a nawet cały rok.


<<< wniosek

który, można złożyć w:

 

 


Kontakt:

telefon 32 3595813
w celu odwołania rezerwacji: 32 3595803 (24h)

mail: nieruchomosci@gallus.pl

 


Wyświetl większą mapę


 
Logo1Logo11Logo12Logo13Logo14Logo2Logo3Logo4Logo5Logo6Logo7Logo8Logo9Logo10Logo15Logo16Logo17Logo18Logo19Logo20Logo21Logo22Logo23Logo24Logo25
Zapisy na studia
Strefa studenta
Wirtualny Dziekanat
E-learning
Klub Absolwenta WSZMiJO